Romantyczny wypad do Zakopanego. Jak spędzić czas z ukochanym?

0
565
wypad z ukochanym do zakopanego

Zakopane zarówno w okresie zimowym, jak i letnim ma wiele do zaoferowania dla zakochanych. Czeka na odwiedzających mnóstwo atrakcji, które sprawiają, że pobyt jest pełen wrażeń i tworzy idealny klimat do wypoczynku. Nie brakuje propozycji dla szukających relaksu, jak i aktywności. Poznaj najciekawsze oferty i dowiedz się, jak spędzić czas z drugą połówką, aby pobyt na długo pozostał w pamięci.

Jak wybrać najlepszy hotel w Zakopanem?

Planując romantyczny wyjazd w góry najlepiej zacząć od wyboru hotelu. Zakochani, decydując się na prestiżowe obiekty, mogą oderwać się od problemów, skorzystać z wielu atrakcji i cieszyć się swoją obecnością. Najlepsze hotele sprawiają, że bez względu na porę roku pobyt będzie należał do niezapomnianych. Oferują rozbudowane strefy SPA&Wellness, gdzie zakochani mogą wspólnie skorzystać z zabiegów relaksacyjnych i zdrowotnych. Bez wychodzenia z hotelu można będzie spędzić czas z drugą połówką w bardzo ciekawy sposób.

Szukający odprężenia i rozbudowanej oferty dla par powinni rozważyć hotel aries Zakopane. Posiada przestronne i komfortowe pokoje, strefę wellness, restaurację, a przy tym jest doskonale położony. Bliskość najważniejszych atrakcji sprawia, że pary nie będą miały czasu się nudzić. Dostępne są także specjalne pakiety na romantyczne wypady. Dzięki temu pary mogą w pełni skorzystać z oferty hotelowej.

Co dla aktywnych par?

Aktywne pary szczególnie mocno docenią Zakopane. Jest to wręcz idealne miejsce do tego, aby wspólnie uprawiać sporty pod różną postacią. W sezonie zimowym bez wątpienia najciekawszą propozycją jest narciarstwo. Stolica polskich gór ma do zaproponowania najszerszą ofertę tras o różnym stopniu trudności. Bez względu czy to pierwszy wyjazd na narty, czy któryś z kolei, można oddać się szaleństwu i spędzić czas z ukochaną osobą na stoku.

Podczas romantycznego wypadu w sezonie letnim najciekawsze propozycje to trekking i górskie wycieczki rowerowe. Wielogodzinne spacery czy przejażdżki po malowniczych regionach pozwalają odetchnąć od zgiełku miasta i odbyć wiele rozmów. To idealna okazja do tego, aby się zbliżyć i nacieszyć swoją obecnością.

Zwiedzanie Krupówek

Krupówki to jedno z najbardziej charakterystycznych miejsc w całym Zakopanem. Bez względu na porę tętnią życiem i przyciągają wielu turystów spragnionych wrażeń. Stanowią również propozycję dla zakochanych. Spacer i skorzystanie z lokalnych restauracji oferujących oscypki i grzane wino to świetny pomysł na spędzenie wieczoru. Nic również nie stoi na przeszkodzie, aby wybrać się na organizowane w pobliżu imprezy. Dzięki temu możliwe będzie nawet spędzenie całej nocy na imprezowaniu w świetnym towarzystwie.